
1B/27 Honey Blonde Balayage 13x4 Pre Everything Glueless HD Lace Front Wig Human Hair
| Wig Type |
13x4 (Pre Everything+Drawstring Wig) |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave |
| Density | 180% |
| Hair Color | 1B/27 |
| Hair Length | 16-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |



Original: $161.18
-65%$161.18
$56.41More Images







1B/27 Honey Blonde Balayage 13x4 Pre Everything Glueless HD Lace Front Wig Human Hair
| Wig Type |
13x4 (Pre Everything+Drawstring Wig) |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave |
| Density | 180% |
| Hair Color | 1B/27 |
| Hair Length | 16-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |



Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type |
13x4 (Pre Everything+Drawstring Wig) |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave |
| Density | 180% |
| Hair Color | 1B/27 |
| Hair Length | 16-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |























