
Pizazz 13x4 HD Transparent Lace Front Wigs Human Hair Pre plucked Bleached Knots with Baby Hair 12A 180 Density Brazilian Deep Wave Frontal Wigs for Black Women(26 Inch, Black color)
Pizazz 13x4 HD Transparent Lace Front Wigs Human Hair Pre plucked Bleached Knots with Baby Hair 12A 180 Density Brazilian Deep Wave Frontal Wigs for Black Women(26 Inch, Black color)
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | deepWave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $158.00
-65%$158.00
$55.30More Images





Pizazz 13x4 HD Transparent Lace Front Wigs Human Hair Pre plucked Bleached Knots with Baby Hair 12A 180 Density Brazilian Deep Wave Frontal Wigs for Black Women(26 Inch, Black color)
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | deepWave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | deepWave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




















