
Pre Everything 13x4 Loose Wave HD Lace Wigs with Natural Hairline Invisible Knots Loose Wave Pre Everything Wig
Pre Everything 13x4 Loose Wave HD Lace Wigs with Natural Hairline Invisible Knots Loose Wave Pre Everything Wig
| Wig Type | Invisible HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Wave13x4 Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 220%250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $149.41
-65%$149.41
$52.29More Images













Pre Everything 13x4 Loose Wave HD Lace Wigs with Natural Hairline Invisible Knots Loose Wave Pre Everything Wig
| Wig Type | Invisible HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Wave13x4 Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 220%250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Invisible HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Wave13x4 Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 220%250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




















