
Pre-everything Body Wave 13×4 Glueless Hd Lace Wig 220% Density Pre-plucked Natural Hairline
Pre-everything Body Wave 13×4 Glueless Hd Lace Wig 220% Density Pre-plucked Natural Hairline
| Wig Type | Glueless 13x4 Pre-Cut Drawstring wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 220% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
Original: $143.53
-65%$143.53
$50.24More Images











Pre-everything Body Wave 13×4 Glueless Hd Lace Wig 220% Density Pre-plucked Natural Hairline
| Wig Type | Glueless 13x4 Pre-Cut Drawstring wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 220% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Glueless 13x4 Pre-Cut Drawstring wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 220% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |




















