
Loose Deep Wave Lace Front Wigs Human Hair Pre Plucked Pre Bleached 180 Density Glueless Human Hair Wigs
Loose Deep Wave Lace Front Wigs Human Hair Pre Plucked Pre Bleached 180 Density Glueless Human Hair Wigs
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave / Deep Wave |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $149.41
-65%$149.41
$52.29More Images



Loose Deep Wave Lace Front Wigs Human Hair Pre Plucked Pre Bleached 180 Density Glueless Human Hair Wigs
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave / Deep Wave |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave / Deep Wave |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




















