
Pre Cut 13x4 Frontal Wigs Human Hair Pre Plucked Deep Wave Natural Black Pre Everything Wig
Pre Cut 13x4 Frontal Wigs Human Hair Pre Plucked Deep Wave Natural Black Pre Everything Wig
| Wig Type | Deep Wave 13x4 Pre Cut HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 250% Density |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $149.41
-65%$149.41
$52.29More Images











Pre Cut 13x4 Frontal Wigs Human Hair Pre Plucked Deep Wave Natural Black Pre Everything Wig
| Wig Type | Deep Wave 13x4 Pre Cut HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 250% Density |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Deep Wave 13x4 Pre Cut HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 250% Density |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




















