
Pre Cut Lace | Kinky Straight Wear & Go Pre-Cut Lace 5x5/4x4 Glueless Wigs with Pre Plucked
Pre Cut Lace | Kinky Straight Wear & Go Pre-Cut Lace 5x5/4x4 Glueless Wigs with Pre Plucked
| Wig Type | Kinky Straight Pre Cut 4x4/5x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Kinky Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
Original: $187.06
-65%$187.06
$65.47More Images








Pre Cut Lace | Kinky Straight Wear & Go Pre-Cut Lace 5x5/4x4 Glueless Wigs with Pre Plucked
| Wig Type | Kinky Straight Pre Cut 4x4/5x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Kinky Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Kinky Straight Pre Cut 4x4/5x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Kinky Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |




















