
#33 Reddish Brown Straight HD Lace Frontal Wig with Curtain Bangs
| Wig Type | Straight 5x5/13X4 HD Lace Human Hair Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Human Hair Wigs |
| Texture | Straight Wig |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Wigs |
| Hair Length | 24-28 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $153.85
-65%$153.85
$53.85More Images





#33 Reddish Brown Straight HD Lace Frontal Wig with Curtain Bangs
| Wig Type | Straight 5x5/13X4 HD Lace Human Hair Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Human Hair Wigs |
| Texture | Straight Wig |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Wigs |
| Hair Length | 24-28 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Straight 5x5/13X4 HD Lace Human Hair Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Human Hair Wigs |
| Texture | Straight Wig |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Wigs |
| Hair Length | 24-28 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |























