
Glueless Reddish Brown Straight Pre-Cut HD Lace Wig with Curtain Bangs
| Wig Type | Straight 8x5 Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight /Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown |
| Hair Length | 14-28Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $162.13
-65%$162.13
$56.75More Images




Glueless Reddish Brown Straight Pre-Cut HD Lace Wig with Curtain Bangs
| Wig Type | Straight 8x5 Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight /Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown |
| Hair Length | 14-28Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Straight 8x5 Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight /Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown |
| Hair Length | 14-28Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |





















