
Reddish Brown Jerry Curly Pre Cut Lace Glueless Wigs 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x4 Pre Cut HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |




Original: $157.33
-65%$157.33
$55.07More Images


Reddish Brown Jerry Curly Pre Cut Lace Glueless Wigs 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x4 Pre Cut HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |




Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x4 Pre Cut HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |
























