
Reddish Brown #33 Colored Wigs Pre Cut 5x5 HD Lace Closure Glueless Human Hair Wigs Wear And Go
Reddish Brown #33 Colored Wigs Pre Cut 5x5 HD Lace Closure Glueless Human Hair Wigs Wear And Go
| Wig Type | 5x5 /13x6 HD Lace Frontal Wig Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Jerry Curly |
| Density | 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 14-26 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Reddish Brown #33 Colored Wigs |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $187.18
-65%$187.18
$65.51More Images



Reddish Brown #33 Colored Wigs Pre Cut 5x5 HD Lace Closure Glueless Human Hair Wigs Wear And Go
| Wig Type | 5x5 /13x6 HD Lace Frontal Wig Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Jerry Curly |
| Density | 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 14-26 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Reddish Brown #33 Colored Wigs |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 5x5 /13x6 HD Lace Frontal Wig Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Jerry Curly |
| Density | 250% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 14-26 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Reddish Brown #33 Colored Wigs |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |





















