
#33 Auburn Colored Wig 13x4/5x5 HD Lace Front Closure Human Hair Wigs Jerry Curly Frontal Wigs 250% Density
#33 Auburn Colored Wig 13x4/5x5 HD Lace Front Closure Human Hair Wigs Jerry Curly Frontal Wigs 250% Density
| Wig Type | Jerry Curly Human Hair Wig New #33 Red Brown Auburn Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Jerry Curly Wig |
| Density | 250% |
| Hair Color |
#33 Color |
| Hair Length | 14-30 inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $309.00
-65%$309.00
$108.15More Images







#33 Auburn Colored Wig 13x4/5x5 HD Lace Front Closure Human Hair Wigs Jerry Curly Frontal Wigs 250% Density
| Wig Type | Jerry Curly Human Hair Wig New #33 Red Brown Auburn Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Jerry Curly Wig |
| Density | 250% |
| Hair Color |
#33 Color |
| Hair Length | 14-30 inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Jerry Curly Human Hair Wig New #33 Red Brown Auburn Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Jerry Curly Wig |
| Density | 250% |
| Hair Color |
#33 Color |
| Hair Length | 14-30 inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |





















