
#33 Reddish Brown Kinky Straight Wig Autumn Color Glueless HD Lace Front Human Hair Wigs
| Wig Type | Reddish Brown Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Kinky Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |





Original: $161.54
-65%$161.54
$56.54More Images







#33 Reddish Brown Kinky Straight Wig Autumn Color Glueless HD Lace Front Human Hair Wigs
| Wig Type | Reddish Brown Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Kinky Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |





Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Reddish Brown Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Kinky Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #33 Reddish Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |


























