
HomeStore
Pizazz Reddish Brown Straight 13x4 Pre Everything Lace Frontal Human Hair Wigs Glueless Wear And Go Wigs For Beginners
Pizazz Reddish Brown Straight 13x4 Pre Everything Lace Frontal Human Hair Wigs Glueless Wear And Go Wigs For Beginners
| Wig Type | 13x4Pre-Cut HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave/Straight/Jerry Curly/Deep Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Select Density
Select Texture
Select HAIR LENGTH
From $52.95
Original: $151.28
-65%Pizazz Reddish Brown Straight 13x4 Pre Everything Lace Frontal Human Hair Wigs Glueless Wear And Go Wigs For Beginners—
$151.28
$52.95Pizazz Reddish Brown Straight 13x4 Pre Everything Lace Frontal Human Hair Wigs Glueless Wear And Go Wigs For Beginners
| Wig Type | 13x4Pre-Cut HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave/Straight/Jerry Curly/Deep Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x4Pre-Cut HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave/Straight/Jerry Curly/Deep Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |






















