
Water Wave #1B/27 Ombre Color Wigs 13x4/4x4 HD Lace Front Human Hair Wigs 150% Density
| Wig Type | Water Wave Ombre #1b/27 Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wig |
| Density | 150% |
| Hair Color |
#1B/27 Ombre Color Wigs |
| Hair Length | 16 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65More Images



Water Wave #1B/27 Ombre Color Wigs 13x4/4x4 HD Lace Front Human Hair Wigs 150% Density
| Wig Type | Water Wave Ombre #1b/27 Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wig |
| Density | 150% |
| Hair Color |
#1B/27 Ombre Color Wigs |
| Hair Length | 16 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Water Wave Ombre #1b/27 Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wig |
| Density | 150% |
| Hair Color |
#1B/27 Ombre Color Wigs |
| Hair Length | 16 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























