
Pizazz 99J Burgundy Deep Wave 13x6 HD Lace Front Wigs Human Hair 12A Pre Plucked Hairline with Baby Hair Natural Looking
Pizazz 99J Burgundy Deep Wave 13x6 HD Lace Front Wigs Human Hair 12A Pre Plucked Hairline with Baby Hair Natural Looking
| Wig Type | 99J Burgundy Color Lace Front Wigs Deep Wave |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








Original: $176.92
-65%$176.92
$61.92More Images







Pizazz 99J Burgundy Deep Wave 13x6 HD Lace Front Wigs Human Hair 12A Pre Plucked Hairline with Baby Hair Natural Looking
| Wig Type | 99J Burgundy Color Lace Front Wigs Deep Wave |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 99J Burgundy Color Lace Front Wigs Deep Wave |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






























