
Pizazz Hair 13x6 Glueless Wig Dark Brown Burmese Curly With Drawstring Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x6 Glueless Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Burmese Curly |
| Density | 350% |
| Hair Color | Dark Brown |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








Original: $178.21
-65%$178.21
$62.37More Images








Pizazz Hair 13x6 Glueless Wig Dark Brown Burmese Curly With Drawstring Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x6 Glueless Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Burmese Curly |
| Density | 350% |
| Hair Color | Dark Brown |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x6 Glueless Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Burmese Curly |
| Density | 350% |
| Hair Color | Dark Brown |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






























