
1B/613 Highlights Body Wave 13x6 Glueless Wig 250% Density Human Hair
| Wig Type | #1b/613 Platinum Blonde Highlights |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Mix 1B/613 Highlight Colored Wigs |
| Hair Length | 18-28 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |


Select Texture
Select Density
Select Length
From $76.65
Original: $219.00
-65%1B/613 Highlights Body Wave 13x6 Glueless Wig 250% Density Human Hair—
$219.00
$76.65More Images




1B/613 Highlights Body Wave 13x6 Glueless Wig 250% Density Human Hair
| Wig Type | #1b/613 Platinum Blonde Highlights |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Mix 1B/613 Highlight Colored Wigs |
| Hair Length | 18-28 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | #1b/613 Platinum Blonde Highlights |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Mix 1B/613 Highlight Colored Wigs |
| Hair Length | 18-28 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
























