
99J Burmese Curly Glueless Wig Bleached Knots 13x6 Full Pull Go Lace Front Wear Go Wig With Flexible Fit Drawstring
99J Burmese Curly Glueless Wig Bleached Knots 13x6 Full Pull Go Lace Front Wear Go Wig With Flexible Fit Drawstring
| Wig Type | 13x6 Full Pull Go Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality |
| Texture | Burmese Curly Wig |
| Density | 350% |
| Hair Color | 99J Color |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock, |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |



Original: $191.03
-65%$191.03
$66.86More Images






99J Burmese Curly Glueless Wig Bleached Knots 13x6 Full Pull Go Lace Front Wear Go Wig With Flexible Fit Drawstring
| Wig Type | 13x6 Full Pull Go Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality |
| Texture | Burmese Curly Wig |
| Density | 350% |
| Hair Color | 99J Color |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock, |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |



Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x6 Full Pull Go Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality |
| Texture | Burmese Curly Wig |
| Density | 350% |
| Hair Color | 99J Color |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock, |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

























