
#27 Honey Blonde Body Wave Wig 8x5 Glueless Lace Front Wig 180% Human Hair Wig
| Wig Type |
Honey Blonde 8x5 Glueless Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly |
| Density | 180% 220% 250% |
| Hair Color |
Honey Blonde |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $149.66
-65%$149.66
$52.38More Images



#27 Honey Blonde Body Wave Wig 8x5 Glueless Lace Front Wig 180% Human Hair Wig
| Wig Type |
Honey Blonde 8x5 Glueless Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly |
| Density | 180% 220% 250% |
| Hair Color |
Honey Blonde |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type |
Honey Blonde 8x5 Glueless Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly |
| Density | 180% 220% 250% |
| Hair Color |
Honey Blonde |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






















