
Curly Human Hair HD Lace Front Wig 13x6 13x4 5x5 NEW Clear Lace & Clean Hairline 100% Glueless Wig
Curly Human Hair HD Lace Front Wig 13x6 13x4 5x5 NEW Clear Lace & Clean Hairline 100% Glueless Wig
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $131.33
-65%$131.33
$45.97More Images






Curly Human Hair HD Lace Front Wig 13x6 13x4 5x5 NEW Clear Lace & Clean Hairline 100% Glueless Wig
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























