
Silver Grey Color Wig Straight Human Hair 13x4 HD Lace Front Wigs For Women
| Wig Type | Silver Grey Color Lace Front Wigs 100% Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Silver Grey Color |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $203.85
-65%$203.85
$71.35More Images







Silver Grey Color Wig Straight Human Hair 13x4 HD Lace Front Wigs For Women
| Wig Type | Silver Grey Color Lace Front Wigs 100% Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Silver Grey Color |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Silver Grey Color Lace Front Wigs 100% Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Silver Grey Color |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
























