
Pizazz 5x5 HD Lace Closure Straight Wigs Human Hair Put On Go Glueless Wigs Human Hair Pre Plucked 220% Density
Pizazz 5x5 HD Lace Closure Straight Wigs Human Hair Put On Go Glueless Wigs Human Hair Pre Plucked 220% Density
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $280.77
-65%$280.77
$98.27More Images





Pizazz 5x5 HD Lace Closure Straight Wigs Human Hair Put On Go Glueless Wigs Human Hair Pre Plucked 220% Density
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Undetectable Skin Melt Lace Front Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Skin Melt HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Clean Hairline, Glueless Wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
























