
Short Boho Braids Bob Wig Water Wave Pre Cut 13x6 HD Full Lace Drawstring Human Hair
| Wig Type | Glueless 13x6 Lace Frontal Knotless Braids Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave ( Braids In Front ) |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14Inch 16 in Stock, Can Customize Other Lenth |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |







Original: $165.38
-65%$165.38
$57.88More Images






Short Boho Braids Bob Wig Water Wave Pre Cut 13x6 HD Full Lace Drawstring Human Hair
| Wig Type | Glueless 13x6 Lace Frontal Knotless Braids Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave ( Braids In Front ) |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14Inch 16 in Stock, Can Customize Other Lenth |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |







Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Glueless 13x6 Lace Frontal Knotless Braids Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave ( Braids In Front ) |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14Inch 16 in Stock, Can Customize Other Lenth |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |
































