
Pizazz Highlight Color Short Body Wave Human Hair 8X5 Glueless Wig Glueless Shoulder Length
Pizazz Highlight Color Short Body Wave Human Hair 8X5 Glueless Wig Glueless Shoulder Length
| Wig Type | Highlight Body Wave Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 220% |
| Hair Color | Highlight/#F1B/30 And 4/27 |
| Hair Length | 16inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $139.00
-65%$139.00
$48.65More Images










Pizazz Highlight Color Short Body Wave Human Hair 8X5 Glueless Wig Glueless Shoulder Length
| Wig Type | Highlight Body Wave Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 220% |
| Hair Color | Highlight/#F1B/30 And 4/27 |
| Hair Length | 16inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Highlight Body Wave Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 220% |
| Hair Color | Highlight/#F1B/30 And 4/27 |
| Hair Length | 16inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























