
Gray Highlights Body Wave 13x4/8x5 HD Lace Front Human Hair Wigs
| Wig Type | Mix Color Gray Highlight 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Gray Highlight Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $148.72
-65%$148.72
$52.05More Images






Gray Highlights Body Wave 13x4/8x5 HD Lace Front Human Hair Wigs
| Wig Type | Mix Color Gray Highlight 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Gray Highlight Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Mix Color Gray Highlight 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Gray Highlight Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
























