
Pizazz Hair Light Flaxen Brown 16# Cozy Blonde Straight Wigs 13x6 Lace Frontal Wig for Black Girl
Pizazz Hair Light Flaxen Brown 16# Cozy Blonde Straight Wigs 13x6 Lace Frontal Wig for Black Girl
| Wig Type | Light Flaxen Brown 100% Human Hair Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 180% |
| Hair Color |
Light Flaxen Brown Wigs 16# |
| Hair Length | 16-26 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $185.90
-65%$185.90
$65.06More Images





Pizazz Hair Light Flaxen Brown 16# Cozy Blonde Straight Wigs 13x6 Lace Frontal Wig for Black Girl
| Wig Type | Light Flaxen Brown 100% Human Hair Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 180% |
| Hair Color |
Light Flaxen Brown Wigs 16# |
| Hair Length | 16-26 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Light Flaxen Brown 100% Human Hair Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 180% |
| Hair Color |
Light Flaxen Brown Wigs 16# |
| Hair Length | 16-26 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























