
Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig 13x6 Lace Front 8x5 Glueless Ready To Wear
| Wig Type | Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs/straight wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Original: $178.21
-65%$178.21
$62.37More Images









Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig 13x6 Lace Front 8x5 Glueless Ready To Wear
| Wig Type | Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs/straight wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs/straight wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Highlight Red Mix Burgundy Human Hair Wig |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

























