
4/27 Highlight Body Wave Glueless Pre-Cut HD Lace Wig | Face-Framing Curtain Bangs
| Wig Type | 13x6 Deep Part Glueless HD Lace Frontal Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4/27 Highlight |
| Hairline | Pre-plucked Natural Hairline |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Original: $193.44
-65%$193.44
$67.70More Images






4/27 Highlight Body Wave Glueless Pre-Cut HD Lace Wig | Face-Framing Curtain Bangs
| Wig Type | 13x6 Deep Part Glueless HD Lace Frontal Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4/27 Highlight |
| Hairline | Pre-plucked Natural Hairline |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x6 Deep Part Glueless HD Lace Frontal Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4/27 Highlight |
| Hairline | Pre-plucked Natural Hairline |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

























