
Pizazz Hair- Ginger Orange 13x6/13x4 Water Wave Human Hair Lace Front Wigs 180% 250% Density
Pizazz Hair- Ginger Orange 13x6/13x4 Water Wave Human Hair Lace Front Wigs 180% 250% Density
| Wig Type | Ginger Color Glueless HD Lace Front Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A QualityNo Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |
Original: $164.10
-65%$164.10
$57.43More Images






Pizazz Hair- Ginger Orange 13x6/13x4 Water Wave Human Hair Lace Front Wigs 180% 250% Density
| Wig Type | Ginger Color Glueless HD Lace Front Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A QualityNo Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Ginger Color Glueless HD Lace Front Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A QualityNo Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |

























