
Pizazz Hair Orange Ginger Ombre Glueless Wig 13x4 Lace Front Wigs Body Wave HD Lace Human Wigs Pre Plucked 220% Density
Pizazz Hair Orange Ginger Ombre Glueless Wig 13x4 Lace Front Wigs Body Wave HD Lace Human Wigs Pre Plucked 220% Density
| Wig Type | Ginger Color Glueless HD Lace Front Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $262.98
-65%$262.98
$92.04More Images





Pizazz Hair Orange Ginger Ombre Glueless Wig 13x4 Lace Front Wigs Body Wave HD Lace Human Wigs Pre Plucked 220% Density
| Wig Type | Ginger Color Glueless HD Lace Front Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Ginger Color Glueless HD Lace Front Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
























