
Black Cherry Layered Cut Glueless Wig 13x6 Lace Front Straight Human Hair
| Wig Type | Black Cherry Layered Cut Glueless Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality ; No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | layer cut Straight |
| Density | 220% |
| Hair Color | Dark plum color |
| Hair Length | 14-20 Inch |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 Inches |




Original: $160.06
-65%$160.06
$56.02More Images








Black Cherry Layered Cut Glueless Wig 13x6 Lace Front Straight Human Hair
| Wig Type | Black Cherry Layered Cut Glueless Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality ; No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | layer cut Straight |
| Density | 220% |
| Hair Color | Dark plum color |
| Hair Length | 14-20 Inch |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 Inches |




Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Black Cherry Layered Cut Glueless Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality ; No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | layer cut Straight |
| Density | 220% |
| Hair Color | Dark plum color |
| Hair Length | 14-20 Inch |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 Inches |




























