
Dark Purple Colored 13x4 Lace Front Wig Real HD Lace Body Wave Human Hair Wig
| Wig Type | 5x5/13x4/13x6 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Purple Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15More Images









Dark Purple Colored 13x4 Lace Front Wig Real HD Lace Body Wave Human Hair Wig
| Wig Type | 5x5/13x4/13x6 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Purple Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 5x5/13x4/13x6 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Purple Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
























