
Curtain Bangs 1B/30 Auburn Balayage Highlight Body Wave 13x6 Deep Part Glueless HD Lace Frontal Human Hair Wig
Curtain Bangs 1B/30 Auburn Balayage Highlight Body Wave 13x6 Deep Part Glueless HD Lace Frontal Human Hair Wig
| Wig Type | Curtain Bangs 1B/30 Blonde Balayage Highlight Body Wave Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #1B/30Highlight Wigs |
| Hair Length | 16-28 Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




More Images










Curtain Bangs 1B/30 Auburn Balayage Highlight Body Wave 13x6 Deep Part Glueless HD Lace Frontal Human Hair Wig
| Wig Type | Curtain Bangs 1B/30 Blonde Balayage Highlight Body Wave Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #1B/30Highlight Wigs |
| Hair Length | 16-28 Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Curtain Bangs 1B/30 Blonde Balayage Highlight Body Wave Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #1B/30Highlight Wigs |
| Hair Length | 16-28 Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




























