
Blonde Highlights Curly Human Hair Wigs with Bangs Glueless 13*4 HD Lace Front Wigs Fringe Style
Blonde Highlights Curly Human Hair Wigs with Bangs Glueless 13*4 HD Lace Front Wigs Fringe Style
| Wig Type | Blonde Highlights Curly Human Hair Wigs with Bangs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Blonde Highlight 4/27 |
| Hair Length | 14-28 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Cap construction | 13"x4" lace front wig/ 4"X4" lace closure wig/Full Machinemade wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $113.88
-65%$113.88
$39.86More Images





Blonde Highlights Curly Human Hair Wigs with Bangs Glueless 13*4 HD Lace Front Wigs Fringe Style
| Wig Type | Blonde Highlights Curly Human Hair Wigs with Bangs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Blonde Highlight 4/27 |
| Hair Length | 14-28 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Cap construction | 13"x4" lace front wig/ 4"X4" lace closure wig/Full Machinemade wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Blonde Highlights Curly Human Hair Wigs with Bangs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Blonde Highlight 4/27 |
| Hair Length | 14-28 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Cap construction | 13"x4" lace front wig/ 4"X4" lace closure wig/Full Machinemade wig |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























