
Pull & Go Glueless Wig 13x6 HD Lace Highlight Honey Blonde Loose Deep Human Hair Lace Front Wigs 180% Density
Pull & Go Glueless Wig 13x6 HD Lace Highlight Honey Blonde Loose Deep Human Hair Lace Front Wigs 180% Density
| Wig Type | Highlight HD Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Deep Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | P4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches |


Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15More Images







Pull & Go Glueless Wig 13x6 HD Lace Highlight Honey Blonde Loose Deep Human Hair Lace Front Wigs 180% Density
| Wig Type | Highlight HD Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Deep Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | P4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Highlight HD Lace Front Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Deep Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | P4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches |


























