
Pizazz Hair 99J Burgundy Water Wave 13x6 HD Lace Front WigsHuman Hair Wigs For Women 250% Density
Pizazz Hair 99J Burgundy Water Wave 13x6 HD Lace Front WigsHuman Hair Wigs For Women 250% Density
| Wig Type | 99J Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Color |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |




Original: $176.92
-65%$176.92
$61.92More Images


Pizazz Hair 99J Burgundy Water Wave 13x6 HD Lace Front WigsHuman Hair Wigs For Women 250% Density
| Wig Type | 99J Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Color |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |




Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 99J Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Color |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |




























