
613 Blonde Highlight Skunk Stripe Body Wave/Straight Wigs 13X4 Transparent HD Lace Human Hair Wigs
613 Blonde Highlight Skunk Stripe Body Wave/Straight Wigs 13X4 Transparent HD Lace Human Hair Wigs
| Wig Type | Grade 10A Honey Blonde Skunk Stripe Hairstyle Human Hair Lace Frontal Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | 613 Blonde Skunk Stripe Hair |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |
Original: $140.00
-65%$140.00
$49.00More Images










613 Blonde Highlight Skunk Stripe Body Wave/Straight Wigs 13X4 Transparent HD Lace Human Hair Wigs
| Wig Type | Grade 10A Honey Blonde Skunk Stripe Hairstyle Human Hair Lace Frontal Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | 613 Blonde Skunk Stripe Hair |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Grade 10A Honey Blonde Skunk Stripe Hairstyle Human Hair Lace Frontal Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | 613 Blonde Skunk Stripe Hair |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& ExchangeOnly Hair be New Without Any Damage |
























