
1B/4/27 Ombre Color 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs With Pre-Plucked Hairline Brazilian Virgin Hair
1B/4/27 Ombre Color 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs With Pre-Plucked Hairline Brazilian Virgin Hair
| Wig Type | Invisible HD Lace?Front Human Hair Wigs? |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 1B/4/27 Ombre Wigs |
| Hair Length | 16-32 Inch in Stock, Can Customize?34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30?Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $148.72
-65%$148.72
$52.05More Images





1B/4/27 Ombre Color 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs With Pre-Plucked Hairline Brazilian Virgin Hair
| Wig Type | Invisible HD Lace?Front Human Hair Wigs? |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 1B/4/27 Ombre Wigs |
| Hair Length | 16-32 Inch in Stock, Can Customize?34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30?Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Invisible HD Lace?Front Human Hair Wigs? |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 1B/4/27 Ombre Wigs |
| Hair Length | 16-32 Inch in Stock, Can Customize?34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30?Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |
























