
HD Transparent 13x4 5x5 Blonde Highlight Lace Frontal Wig Curly Human Hair Wigs
| Wig Type | Highlight Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Blonde Highlight Wigs |
| Hair Length | 14-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








Original: $138.16
-65%$138.16
$48.36More Images











HD Transparent 13x4 5x5 Blonde Highlight Lace Frontal Wig Curly Human Hair Wigs
| Wig Type | Highlight Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Blonde Highlight Wigs |
| Hair Length | 14-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Highlight Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Blonde Highlight Wigs |
| Hair Length | 14-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






























