
4C Edges Hairline Deep Wave 360 Lace Front Wig Glueless Lace Wig
| Wig Type | Natural 4C Edges Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Wig with 4C Edges Baby Hair |
| Density | ?180% 220% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |

Original: $149.41
-65%$149.41
$52.29More Images















4C Edges Hairline Deep Wave 360 Lace Front Wig Glueless Lace Wig
| Wig Type | Natural 4C Edges Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Wig with 4C Edges Baby Hair |
| Density | ?180% 220% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Natural 4C Edges Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Wig with 4C Edges Baby Hair |
| Density | ?180% 220% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-30Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |























