
Deep Wave Glueless Wear And Go Wigs Pre Plucked 4x4 & 5x5 Pre Cut Lace Closure Wigs Beginner Friendly
Deep Wave Glueless Wear And Go Wigs Pre Plucked 4x4 & 5x5 Pre Cut Lace Closure Wigs Beginner Friendly
| Wig Type | Pre Cut 4x4/5x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |





Original: $133.33
-65%$133.33
$46.67More Images










Deep Wave Glueless Wear And Go Wigs Pre Plucked 4x4 & 5x5 Pre Cut Lace Closure Wigs Beginner Friendly
| Wig Type | Pre Cut 4x4/5x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |





Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Pre Cut 4x4/5x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |



























