
Glueless Wig Human Hair 13x4 Pre Cut HD Transparent Straight Lace Front Wigs Virgin Hair Without Glue
Glueless Wig Human Hair 13x4 Pre Cut HD Transparent Straight Lace Front Wigs Virgin Hair Without Glue
| Wig Type | 13x4 Pre Cut HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $138.00
-65%$138.00
$48.30More Images





Glueless Wig Human Hair 13x4 Pre Cut HD Transparent Straight Lace Front Wigs Virgin Hair Without Glue
| Wig Type | 13x4 Pre Cut HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x4 Pre Cut HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






















