
Honey Blonde Highlight Straight Glueless Lace Front Human Hair Wig
| Wig Type | 8x5Wear Go Wig Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight |
| Density | 180% |
| Hair Color | 4/27 Highlight Wigs |
| Hair Length | 16-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |

Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80More Images




Honey Blonde Highlight Straight Glueless Lace Front Human Hair Wig
| Wig Type | 8x5Wear Go Wig Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight |
| Density | 180% |
| Hair Color | 4/27 Highlight Wigs |
| Hair Length | 16-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 8x5Wear Go Wig Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight |
| Density | 180% |
| Hair Color | 4/27 Highlight Wigs |
| Hair Length | 16-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |























