
T Part Undectable Lace Frontal Wig Nature Straight 13x5 Deep Part Affordable Human Hair Wig
T Part Undectable Lace Frontal Wig Nature Straight 13x5 Deep Part Affordable Human Hair Wig
| Wig Type |
T Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $108.12
-65%$108.12
$37.84More Images







T Part Undectable Lace Frontal Wig Nature Straight 13x5 Deep Part Affordable Human Hair Wig
| Wig Type |
T Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type |
T Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |












