
Curtain Bangs Chestnut Brown Body Wave Glueless HD Lace Human Hair Wigs with Adjustable Strap
Curtain Bangs Chestnut Brown Body Wave Glueless HD Lace Human Hair Wigs with Adjustable Strap
| Wig Type | Body Wave 5x5/13X4/13X6 HD Lace Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #4 Chestnut Brown Colored wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $153.85
-65%$153.85
$53.85More Images








Curtain Bangs Chestnut Brown Body Wave Glueless HD Lace Human Hair Wigs with Adjustable Strap
| Wig Type | Body Wave 5x5/13X4/13X6 HD Lace Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #4 Chestnut Brown Colored wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Body Wave 5x5/13X4/13X6 HD Lace Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | #4 Chestnut Brown Colored wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |












