
18-24 Inches Blonde Highlights 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs 150% Density For Sale
| Wig Type | Lace Front Wig with Streaks in Front |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs & Body Wave Wigs |
| Density | 150% |
| Hair Length | 18 20 22 24 |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Size
Select Texture
From $94.46
Original: $269.88
-65%18-24 Inches Blonde Highlights 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs 150% Density For Sale—
$269.88
$94.46More Images



18-24 Inches Blonde Highlights 13x4 HD Lace Front Human Hair Wigs 150% Density For Sale
| Wig Type | Lace Front Wig with Streaks in Front |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs & Body Wave Wigs |
| Density | 150% |
| Hair Length | 18 20 22 24 |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Lace Front Wig with Streaks in Front |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs & Body Wave Wigs |
| Density | 150% |
| Hair Length | 18 20 22 24 |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |












