
Pre Plucked 13*4 HD Lace Front Wigs 150% Density 100% Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x4 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight/Body Wave/Curly/Deep Wave |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18 20 22 24 26 |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Tape
Select Density
From $89.13
Original: $254.66
-65%Pre Plucked 13*4 HD Lace Front Wigs 150% Density 100% Human Hair Wigs—
$254.66
$89.13More Images









Pre Plucked 13*4 HD Lace Front Wigs 150% Density 100% Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x4 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight/Body Wave/Curly/Deep Wave |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18 20 22 24 26 |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x4 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight/Body Wave/Curly/Deep Wave |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18 20 22 24 26 |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |












