
New C Part Middle Length HD Lace Human Hair Wig With Bangs And C Curl End 180%
| Wig Type | C Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Wig with Bang and C Curl |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 16-22 Inch |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Part
Select Lace Size
From $55.65
Original: $159.00
-65%New C Part Middle Length HD Lace Human Hair Wig With Bangs And C Curl End 180%—
$159.00
$55.65More Images








New C Part Middle Length HD Lace Human Hair Wig With Bangs And C Curl End 180%
| Wig Type | C Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Wig with Bang and C Curl |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 16-22 Inch |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | C Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Wig with Bang and C Curl |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 16-22 Inch |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |












