
8x5 Bob Lace Frontal Wig Human Hair Body Wave HD Lace Closure Pre Plucked Glueless Bob Wigs forWomen
8x5 Bob Lace Frontal Wig Human Hair Body Wave HD Lace Closure Pre Plucked Glueless Bob Wigs forWomen
| Wig Type | 8x5 Wear Go Bob Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Bob Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






Original: $114.10
-65%$114.10
$39.93More Images






8x5 Bob Lace Frontal Wig Human Hair Body Wave HD Lace Closure Pre Plucked Glueless Bob Wigs forWomen
| Wig Type | 8x5 Wear Go Bob Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Bob Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 8x5 Wear Go Bob Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Bob Wigs |
| Density | 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |































